2020-08-21

Zdrowa czekolada – zrób ją sam!

Obecnie kupując produkty spożywcze zwracamy uwagę na skład. Nie widząc na sklepowych półkach produktów, które nam odpowiadają decydujemy się tworzyć je samodzielnie. Możemy samodzielnie zrobić chociażby zdrową czekoladę.


Czego będziemy potrzebować?

Gdy chcemy zrobić zdrową czekoladę, to musimy znaleźć sobie jakiś godny polecenia przepis. Na pewno zdrowa czekolada https://www.legalcakes.com/sklep/kategoria/czekolady/ nada się na wesołe i smutne wieczory. Na pewno pobudzi nasz słodki apetyt oraz wpłynie na dziecięcą radość. Dzieci przecież wręcz szaleją na punkcie czekolady. Gdy podajemy im zdrową czekoladę to nie musimy się niczego obawiać.


Na pewno będziemy Potrzebować zamrażalnik, misę oraz foremki silikonowe. Jednak gdy foremek nie mamy na w formie płaskiej także możemy ją wykonać. Jeśli chodzi o składniki spożywczej, to potrzebny nam będzie nierafinowany olej kokosowy kakao w proszku, syrop klonowy, orzechy, wiórki kokosowe, sól oraz rodzinki.

Jak widać składników tych nie jest dużo, a można stworzyć naprawdę prawdziwe dzieło. Na pewno czekoladę tą pokocha cała nasza rodzina. 

Zobacz także