Pałka (VI)

mikakamaka & Babeczka 22/03/2017 11:27 3 Permalink 4

O „Fotostory” nie zapomniałam i jak dobrze pójdzie, to będzie dzisiaj.
„Pałka” napisała się sama i żąda pierwszeństwa.
Jak musi, to musi.
Albo mnie udusi 😀

4
  • Zuzanna Minor

    Mnie też Marcinek drażni-taki typowy samczyk pracujący w zawodzie dającym przewagę nad kobietami,przyzwyczajony do uległości.

  • Tony F.P.

    Nie wiem w czym rzecz, skąd się to wzięło i o co mi chodzi, ale tak jakoś z lekka znielubiłam Marcina – coś mnie w nim drażni. Chwilami jawi mi się jako taki Cwaniaczek-Przystojniaczek, rozbestwiony powodzeniem u kobiet, lubiący dominować. Niby wykazuje emocje i odczucia na poziomie wyższym od ameby, ale coś mi w nim zgrzyta – może dzisiejsza paskudna pogoda taką podejrzliwość we mnie budzi. Albo dzień cyklu nie ten i jutro napiszę, że Marcin to wspaniały, cudowny mężczyzna i chyba mi odbiło, że mogłam uważać inaczej:) W każdym bądź razie będę się panu M. uważnie przyglądać:) Tym bardziej, że wedle opisu jest czemu się przyglądać:) Tak po prawdzie, to moje lubię/nie lubię nie ma znaczenia – ważne, że Kasi się podoba. Skoro nie protestowała nawet przeciwko bananom… Swoją drogą to Marcinek lubi się zabawić. Przyznam się bez bicia, że jakoś mnie nie zmartwiły zbierające się nad jego głową chmury:) Zimna szaruga za oknem budzi we mnie zołzę:)

    Skłaniam się ku opinii, że jednak to Kasia wyszła spod palców Miki, a Marcina spłodziła Babeczka – rozważam też opcję, że nasze Drogie Autorki robią nas w bambuko i tworzą ich na zmianę:)