Pałka (VII)

mikakamaka 05/04/2017 15:47 3 Permalink 5

 Płatność smsami działa już 😀 Małe problemiki były, ale się skończyły.
Następne będzie „Fotostory” i powiem Wam, że chciałam je już zakończyć, ale Anna nie pozwoliła 😀
Zażądała pięciu części 😉 Całusy Aniu 😀

5
 • Tony F.P.

  Nie wiem, czy składnie i z sensem się wypowiem, ale za oknem rozlega się głośne, jednostajne buczenie – służby porządkowe czyszczą chodniki – godzina jest 23:59. Cieszę się, że nie mam małego dziecięcia płochliwie śpiącego. Tak swoją drogą, to wolę to nocne buczenie niż odgłos podkaszarki o 7 rano w sobotę.

  A co do opowieści, to muszę przyznać, że „skopanie” Marcina pomogło mi lepiej go „poczuć”:) Taką wewnętrzną psychoanalizę przeprowadziłam, próbując dociec przyczyn znielubienia przystojnego przedstawiciela władzy i doszłam do wniosku, że Marcin w niczym tu nie zawinił, bo przecież to nie jego wina, że ja lubię samczych mężczyzn, ale zarazem nie lubię być zdominowana i to nieco zakłóca mi odbiór:)

  Przyznam, że spodziewałam się takiego właśnie obrotu akcji i obawiam się, że trudno będzie Marcinowi przekonać Kasię, że jego rzekomy romans z Kingą to tylko blef… zakładając, że dowie się, że o to Kasi poszło.

  To nie solidarność jajników, tylko jakieś takie wewnętrzne poczucie, że to Marcin powinien się postarać, bo Kasia już wystarczająco dostała w kość.

  Moim zdaniem, piłka jest po jego stronie boiska. Obawiam się tylko, że on tak nie uważa.

 • Jo Winchester

  Jak już tak słuchasz żądań, to może 10 części Fotostory? xD

  • Dam się ponieść i zobaczymy, co wyjdzie.
   Byle nie gniot 😀