Przebudzenie (VIII)

mikakamaka 31/01/2017 13:01 2 Permalink 4

Wiem, że teraz powinno być „Fotostory”, ale „Przebudzenie” złapało mnie w łapska i nie da dojść do głosu innym story, które piszę.
Następne będzie „Fotostory”, to mogę obiecać.

Miłego czytania i powiem Wam, że ta historia naprawdę mi się podoba 😀
Ale jestem skromna.
Po byku 😀

4
 • Tony F.P.

  Tego jeszcze nie grali, żeby kod był niepoprawny – mail z potwierdzeniem płatności przyszedł, więc o co ho!?

  • Tony F.P.

   No, udało się – szkoda tylko, że jestem w gorącej wodzie kąpana i już wysłałam maila z reklamacją:)
   Po pierwsze, to Mamma jakaś podejrzana mi się wydaje i nie mam do niej za grosz zaufania – może ona doskonale o wszystkim wie? Po drugie, to zdecydowanie dogadałabym się z Emi – regularnie zapełniam skarbonkę za kuchenną łacinę:) I teraz co? Bartek w kobiecym przebraniu do świata kobiet, a Natasza i Emi „zrobione” na facetów do świata mężczyzn? Jakby nie było, to czarno na białym widać, że kobiety są lepsze w zarządzaniu planetą:) Bez urazy, panowie:) A tak na poważnie, to ciekawe, jak byłoby naprawdę – która płeć lepiej by się spisała. Tylko że, co to za świat bez obojga płci? Potrzebujemy się nawzajem i nie tylko o zachowanie gatunku chodzi.
   Oczywiście, Miko, że jesteś skromna – przecież nie napisałaś: „Jaką świetną historię piszę”, tylko że Ci się podoba, a to zupełnie co innego:)
   Bardzo jestem ciekawa, w jakim kierunku opowieść pójdzie i tak właściwie, to niech idzie dokąd jej się żywnie podoba, byleby Natasza i Bartek się odnaleźli. I byli razem, oczywiście.