2020-10-29

Najszybsza droga do klientów - linki sponsorowane

Klientów warto szukać tam, gdzie jest ich dość sporo. Warto także być w miejscu, gdzie oni szukają tego, co Ty możesz im zaoferować. Takim właśnie miejscem jest wyszukiwarka Google.

Otóż, linki sponsorowane http://pl.seeyouup.com/oferta/11-google-ads to potoczna nazwa reklam umieszczanych w wyszukiwarce Google. Przeważnie znajdują się nad wynikami organicznymi, naturalnymi. Reklamy tego typu emitowane są za pomocą systemu AdWords. Jest to niezwykle zaawansowany mechanizm do tworzenia, publikacji i analizy skuteczności reklamy. Jednak do linków sponsorowanych można także zaliczyć nie tylko reklamy tekstowe w wyszukiwarce. System AdWords pozwala emitować reklamy graficzne w sieci reklamowej, reklamy na YouTube, reklamy konkretnych produktów wraz ze zdjęciami. Dzięki precyzyjnemu kierowaniu reklam, korzystając z linków sponsorowanych można uniknąć przypadkowości. Reklamę widzi tylko ten, kto w pewien sposób zainteresowany jest danym produktem bądź usługą.

Do zalet kampanii linków sponsorowanych można zaliczyć płatność tylko za kliknięcie, natychmiastowy efekt oraz pełna kontrola nad treścią i frazami.  

Zobacz także