2021-08-04

Wirtualna asystentka cennik – ile kosztuje?

Wirtualne asystentki to pracownicy, którzy szczególnie pomagają nam w czynnościach związanych z prowadzeniem i funkcjonowaniem przedsiębiorstwa. Jednak ile kosztują ich usługi? Zobaczmy.

Wirtualna asystentka - jaki jest cennik?

Wirtualna asystentka cennik zależy od wielu czynników. Jest to zależne od tego jakie stawki oferuje dany pracownik. Często możemy o nich przeczytać na stronach internetowych poświęconych poszukiwaniu pracy. Wirtualne asystentki - cennik rozpoczyna się średnio od 35 – 40 złotych za godzinę. Jednak kwota ta może być zależna od stopnia doświadczenia danego pracownika oraz ilości ukończenia odpowiednich kursów. Wirtualne asystentki - cennik może także opierać się nie na stawce godzinowej, ale na danym zleceniu. Wtedy możemy ustalić, ile za daną czynność będziemy winni zapłacić. Wszelkie rozliczenia dotyczące wynagrodzenia należy ustalać indywidualnie.

Wirtualne asystentki cennik zmienia się w zależności od stopnia doświadczenia danego pracownika. Musimy mieć to na uwadze podczas wybierania odpowiedniej asystentki.


Zobacz także